Prečo online jóga?

Arénu - jógové centrum budujem 20 rokov. Stále niečo zaniká a niečo vzniká, lektori odchádzajú a prichádzajú, zákazníci sú noví ale aj starí, verní aj neverní... Aréna je zatiaľ pre vás stále tu a pre mňa ako majiteľku a zakladateľku je veľmi dôležité, že každá zmena prináša niečo nové, raz negatívne a raz pozitívne.
Dnes  k vám prichádzam s online jógou, nielen   preto, lebo je tu pandémia, ktorá mi zavrela štúdio, ale aj preto, lebo svet sa mení a my sme súčasťou tejto zmeny, ktorej je potrebné prispôsobiť sa. Chcem vám priniesť alternatívu k cvičeniu v štúdiu, pre všetkých, ktorí nemôžu, nechcú cvičiť v kolektíve, nestíhajú sa  z práce presunúť, zabudli si veci na cvičenie, študentov, ktorí sa učia, mamičky s deťmi a veľa veľa ďalších, ktorým tento štýl cvičenia bude vyhovovať.
Nevytváram len niečo dočasné,  ale chcem,  aby online jóga bola súčasťou služieb, ktoré ponúkam...Dva týždne som to skúšala na “nečisto” cez môj facebookový profil, mnohí ste sa toho zúčastnili a mnohým sa to páčilo.
Budem pridávať nové lekcie, chcem pridávať nových ľudí, plánujem spolupracovať s inými lektormi, budeme vás učiť,  ale budeme sa aj rozprávať. :) a to všetko online!
Začínam, držte mi palce a pridajte sa.
Teším sa na vás!
Adriana Seidler