NATÁLIA HENČLOVÁ

S jogou som začala v roku 2012 keď som na vrcholovej manažérskej pozícii pracovala 16 hodín denne a už som bola v situácii keď som nemohla spávať a hlave zastaviť tok milión myšlienok.
Keď mi priatelia poradili jogu tak som sa zasmiala , že či si mňa vôbec vedia predstaviť iba sedieť a dýchať 🙂 evidentne som ani nemala páru o čom joga je. Po prvej hodine jogy som po dlhých mesiacoch konečne hodinu nerozmýšľala! Za túto prvú skúsenosť som do dnes vďačná Ľudke z Aréna joga, nasledoval jogový pobyt s Adri v Toskánsku a tom som sa už do jogy zamilovala.
Od vtedy ma joga sprevádzala s väčšou či menšou intenzitou až doteraz.
Joga mi dala iný pohľad na svet, stretla som úžasných ľudí , dala mi relax, pokoj a vedomie ,že čas investovaný do seba sa mi vráti.
V roku 2018 som sa rozhodla urobiť si kurz inštruktorky jogy.
Vo svojom okolí mám stále množstvo ľudí, ktorí si prechádzajú tým čim som si prechádzala ja a rada by som im pomohla nájsť relax a energiu.
Žijeme v dobe , ktorá je náročná neustále sa naháňame do práce , do školy, kontrolujeme mobil , emaily , staráme sa o deti, chceme aby náš šéf bol spokojný , naši kolegovia spoľahliví …riešime tisíc vecí denne a večer už len padáme únavou. V piatok zistíme, že je týždeň za nami a opäť sme si nenašli čas na seba…
Skúsme to urobiť spolu, verím, že na mojich hodinách zrelaxujeme, urobíme niečo pre seba a nájdeme energiu na nove výzvy.
Teším sa na vás!
Nat