MICHAL KRIŠTOF

K cvičeniu a celkovo športu mám od detstva blízky vzťah. K joge som si privoňal v našom hlavnom meste. Prvé prepotené tielko ma presvedčilo, že pri cvičení jogy sa dá naozaj poriadne zamakať, čo pre úplného začiatočníka úplne stačilo. Postupom času som si však začal všímať aj iné benefity cvičenia: prepojenie tela a mysle, vnútorný pokoj, vyrovnanosť, zlepšila sa moja pozornosť.

Po absolvovaní inštruktorského kurzu powerjogy som začal precvičovať v Bratislave ako fulltime inštruktor, čo znie celkom ako dreamjob (a to aj je 😁). Po čase som prevzal prevádzku v Nitre, kde sa mi ohromne zapáčilo a spoznal som veľa skvelých ľudí. Toto je žiaľ už minulosť a tak idem ďalej, stále sa vzdelávam v oblasti jogy a v príbuzných disciplínach.

V Aréne pre vás chystám lekcie powerjogy pre začiatočníkov a pokročilých. Pri výuke jogy pre začiatočníkov sa snažím viesť žiakov k tomu, aby si osvojili správne prevedenie pozícií, aby dýchali plynulo a pokojne a hlavne aby cvičili bezpečne a zdravo. Pokročilých žiakov sa snažím viesť k tomu, aby si cvičenie hlavne užívali a kde tu možno prekonali sami seba.

Na záver by som rád citoval jedného múdreho guru.

“Practice and all is coming.”

Kto cvičí jogu z láskou, pozná silu bytia.

Teším sa na vás, NAMASTE