ADRIANA SEIDLER

Maa Anandi

Moje jogové meno je Maa Anandi, ktoré mi bolo pridelené Swamim Dr. Om Anand – Guruji. Maa je matka alebo tvorca a Anandi je blaženosť – stav dokonalého šťastia. Maa Anandi je teda tvorca blaženosti.

Od roku 2008 som pridala k svojmu tradičnému cvičeniu ďalšie štýly cvičenia body and mind, ktoré sa od tej chvíle stali viac ako cvičenie. Tanec, ktorý bol súčasťou cvičenia PORTDEBRAS ma napĺňal pocitmi šťastia. Jóga sa stala pre mňa filozofiou, umením a nástrojom na zlepšenie fyzickej a psychickej odolnosti.

Ako certifikovaná inštruktorka v POWERJOGA AKADÉMII SLOVENSKO sa zapájam a sama organizujem rôzne jógové podujatia. Spolupracujem s významnými a renomovanými učiteľmi jogy na Slovensku aj v zahraničí. Svoje vzdelanie a skúsenosti nadobudnuté dlhoročnou praxou ako aj na rôznych zahraničných ale aj tuzemských jógových pobytoch a workshopoch odovzdávam nielen svojim inštruktorom, ale aj stovkám cvičencov, s ktorými sa stretávam a ktorí denne navštevujú moje centrum.  Svoje pôsobisko som   rozšírila aj do Bratislavy , kde vediem hodiny jógy.

Arénu – jógové centrum som budovala a budujem 21 rokov. Stále niečo zaniká a niečo vzniká, lektori odchádzajú a prichádzajú, zákazníci sú noví ale aj starí, verní aj neverní… Aréna je pre vás stále tu a pre mňa ako čoveka , ktorí ju tak dlho budoval  je veľmi dôležité, aby sme sa vedeli prispôsobiť zmenám.

Digitálna doba spolu s pandémiou nám priniesla zistenia , že musíme začať aj s online jógou, čo sa javí ako efektívny  spôsob cvičenia jógy pre všetkých  tých , ktorí “nestíhaju” , mamičky na materskej, tých , ktorým vyhovuje pohodlie svojho domu, tí,  čo sú na dovolenke ….

Na druhej strane je dôležité , aby sa človek socializoval, aby rozdával a prijimal energiu , aby sa podelil o svoje radosti a starosti a tiež aby neprestával cvičiť  jógu v skupinách , v jógových centrách , v prírode a všade tam , kde jóga patrí.

Do ponuky budem  pridávať nové lekcie, chcem pridávať nových ľudí, plánujem spolupracovať s inými lektormi, budeme vás učiť,  ale budeme sa aj rozprávať. 🙂 a to všetko nielen  online!

Bez lásky k joge, bez oduševnenosti a vytrvalosti by som dnes nemohla patriť medzi vyhľadávaných inštruktorov a šíriteľov jógy nielen v Nitre, v Bratislave ale aj v širokom okolí na Slovensku ale aj v Čechách.

– teacher training Powerjoga Akademie Slovensko I.,II.,III. stupeň

– teacher training vinyasa flow powerjoga

– certifikat hatha yoga for fitness

– PortDeBras – Basic Level Sessions

– PortDeBras – Intermediate Level Sessions

– fitball diplom – fit lopty v rehabilitácii a fitness

– fitball diplom – Pilates on the ball

– reprezentantka SR v športovom aerobiku (1997 – 1999)

– 2. miesto na MS v športovom aerobiku v Los Angeles 1997