ADRIANA SEIDLER

Maa Anandi

Moje jogové meno je Maa Anandi, ktoré mi bolo pridelené Swamim Dr. Om Anand – Guruji. Maa je matka alebo tvorca a Anandi je blaženosť – stav dokonalého šťastia. Maa Anandi je teda tvorca blaženosti.

Od roku 2008 som pridala k svojmu tradičnému cvičeniu ďalšie štýly cvičenia body and mind, ktoré sa od tej chvíle stali viac ako cvičenie. Tanec, ktorý bol súčasťou cvičenia PORTDEBRAS ma napĺňal pocitmi šťastia. Jóga sa stala pre mňa filozofiou, umením a nástrojom na zlepšenie fyzickej a psychickej odolnosti.

Ako certifikovaná inštruktorka v POWERJOGA AKADÉMII SLOVENSKO sa zapájam a sama organizujem rôzne jógové podujatia. Spolupracujem s významnými a renomovanými učiteľmi jogy na Slovensku aj v zahraničí. Svoje vzdelanie a skúsenosti nadobudnuté dlhoročnou praxou ako aj na rôznych zahraničných ale aj tuzemských jógových pobytoch a workshopoch odovzdávam nielen svojim inštruktorom, ale aj stovkám cvičencov, s ktorými sa stretávam a ktorí denne navštevujú moje centrum. Momentálne som svoje pôsobisko  rozšírila aj do Bratislavy , kde vediem hodiny FLOW JÓGY.

Bez lásky k joge, bez oduševnenosti a vytrvalosti by som dnes nemohla patriť medzi vyhľadávaných inštruktorov a šíriteľov jógy nielen v Nitre, v Bratislave ale aj v širokom okolí.

– teacher training Powerjoga Akademie Slovensko I.,II.,III. stupeň

– teacher training vinyasa flow powerjoga

– certifikat hatha yoga for fitness

– PortDeBras – Basic Level Sessions

– PortDeBras – Intermediate Level Sessions

– fitball diplom – fit lopty v rehabilitácii a fitness

– fitball diplom – Pilates on the ball

– reprezentantka SR v športovom aerobiku (1997 – 1999)

– 2. miesto na MS v športovom aerobiku v Los Angeles 1997