O NÁS


ARÉNAYOGA

KTO SME?

Aréna otvorila svoje dvere v roku 1999. Urobila tak s cieľom vytvoriť platformu zdravého životného štýlu v Nitre, a to vo forme cvičenia. Zároveň mala za cieľ byť alternatívou jedinému ,,aerobikovému“ štúdiu v Nitre. Začínala s aerobikom a svoje cvičenie upriamovala na fyzickú stránku, na formovanie dokonalej postavy cez tvrdú drinu. Tým oslovila všetky vekové kategórie, od malých detí v detskom aerobiku, cez ľudí s nadváhou, tehotné ženy, športovcov, atď. Primárne je však určená pre širokú športovú klientelu, ktorá hľadala v cvičení radosť, relax a ako bonus aj formovanie postavy.

Ponúkali sme niečo nové a trendy, a preto sme sa veľmi rýchlo stali najvyhľadávanejším miestom na cvičenie aerobiku v Nitre.

Postupne nám zákazníci naznačovali, že chcú niečo viac. Stále viac od nás vyžadovali, a teda nielen tvrdú drinu vo forme fyzickej aktivity, ale túžili aj po niečom dnes prezývanom čo dnes nazývame Body and Mind cvičenie. Je to cvičenie, ktoré spája telo a myseľ, spôsobuje uvoľnenie a oddych. Postupne sme nasadli na tento trend a ako prví v Nitre sme sa vyprofilovali na Jógové centrum. So skromnosťou môžeme povedať, že trendy udávame doteraz.

Naučili sme našich zákazníkov vnímať jógu ako životný štýl, ako niečo, čo v nich po ukončení hodiny vyvolá pocit radosti. Naučili sme ich cítiť sa lepšie, vedieť sa ohnúť a byť viac flexibilný. Najpodstatnejšie je hlavne naučiť ich ako počas cvičenia správne dýchať. Zákazník nájde v spojení dychu a pohybu to ,čo hľadá a tiež to, čo mu chýba.

My sa nepozeráme na jógu len ako na fyzické cvičenie, kde si po hodine pozrieme spálené kalórie, zmeriame boky, či skočíme na váhu. Nie. To sme robili, keď sme začínali v Aréne, pri aerobiku. My nie sme fitko, ani boot camp. My cvičíme a praktikujeme jógu v plnej jej kráse.

TOTO je ARENA.

Ponúkame rôzne štýly jógy. Chceme, aby si každý vybral to, čo sa mu hodí, čo má rád a čo ho baví. Každý sme predsa iný…:) Nájdete u nás jógu silovú, relaxačnú, dynamickú aj pomalú. V rámci Body and Mind sme začali aj s Pilates cvičením.

Zameriavame sa na celý cyklus v jóge, od kurzov, kde učíme ľudí základné jógové pozície až po obtiažnejšie ásany , ktoré spájame v rytme svojho dychu. Každý, kto príde, si určite nájde svoju hodinu jógy.

Aréna svoje dobré meno budovala a stále buduje vďaka láske k jóge, vďaka prístupu všetkých zamestnancov a učiteľov jógy, vďaka citu pre správnu vec a vďaka tomu, že rozumieme zákazníkovi a jeho potrebám viac ako hocikto iný. Práve naši zákazníci rozhodli, že tu sme už od roku 1999 a budeme rozdávať smiech a radosť aj naďalej.

V roku 2020 sa udiali dve výrazné zmeny. Okrem toho, že sme sa po dlhých rokoch presťahovali do nových priestorov, začali sme vzhľadom k pandémii, ktorá zasiahla celý svet aj s jógou ONLINE , ktorá sa stala našou alternatívou k cvičeniu v štúdiu.

Pridate sa?

Tešíme sa na vašu návštevu a veríme, že sa k nám budete aj naďalej radi vracať.

NAMASTE

Napíšte nám

KTO STOJÍ ZA VZNIKOM ARÉNY ?


Adriana Seidlerová

Je to bývalá reprezentantka Slovenska v športovom aerobiku. (Trojnásobná majsterka Slovenska a vicemajsterka sveta v kategórii trojic. )
– teacher training Powerjoga Akademie Slovensko I.,II.,III. stupeň
– teacher training vinyasa flow powerjoga
– certifikat hatha yoga for fitness
– PortDeBras – Basic Level Sessions
– PortDeBras – Intermediate Level Sessions
– fitball diplom – fit lopty v rehabilitácii a fitness
– fitball diplom – Pilates on the ball
– reprezentantka SR v športovom aerobiku (1997 – 1999)
– 2. miesto na MS v športovom aerobiku v Los Angeles