Vytlačiťaby ponúkla svojim zákazníkom rôzne druhy cvičenia vhodné pre všetky vekové kategórie, kde vo svojich začiatkoch upriamovala  svoju pozornosť na fyzické zaťaženie a formovanie postavy. Našli si tam miesto deti cez detský aerobik, ľudia ktorí trpeli nadváhou cez cvičenie "zdravý chrbát", tehotné ženy, športovci ako aj bežná klientela, ktorá hľadala v cvičení radosť a uvoľnenie. Postupne sme sa vyprofilovali na body and mind centrum, kde sa našou filozofiou stalo cvičenie, ktoré spája telo a myseľ. Zákazníci začali hľadať nielen formu fyzickej záťaže, ale aj oddychu a uvoľnenia. Tak sme postupne prešli k novším, u nás dovtedy nie tak populárnym formám cvičenia ako sú joga, powerjoga, portdebras...

To, že sme boli v Nitre prví, nás predurčuje udávať tón v týchto druhoch cvičenia a byť lídrom v jóge a portdebras v našom meste. Ponúkame naším zákazníkom rôzne stupne náročnosti cvičenia. Miesto si u nás nájdu uplní začiatočníci, tí, ktorí sa s jogou už stretli ako aj ľudia, pre ktorých sa joga stala súčasťou ich životného štýlu. Okrem rôznych štýlov jogy (powerjoga, hatha joga, gravid joga, detská joga...) taktiež ponúkame tanečné formy strečingu ako je portdebras. Toto cvičenie obohacuje našu ponuku a je silnou alternatívou k joge.

Aréna svoje meno budovala a stále buduje na profesionálnom prístupe k zákazníkom, veľký dôraz kladie na školenia a štúdium svojich lektorov. Zúčastňujeme sa tuzemských ako aj zahraničných školení. Aby ste našli u nás to najlepšie.

TAK NA ČO ČAKÁTE? PRÍĎTE K NÁM A UŽ NIKDY OD NÁS NEODÍDETE!!!!